Společnost PC SOS s.r.o. hledá nového kolegu na pozici Obchodní zástupce pro region Praha, Středočeský a Východočeský kraj

50.000,- Kč fix + provize až 30% – možnost neomezeného výdělku, předpoklad po 12 měsících 100.000,- – 150.000,- Kč/měsíc

Náplň práce:

  • příprava obchodních plánů a strategie
  • vyhledávání nových klientů a navazování vztahů s novými obchodními partnery
  • příprava cenových nabídek
  • komplexní péče o zákazníka, udržování a rozvíjení nově nabytých vztahů se zákazníky
  • identifikace požadavků a potřeb zákazníka
  • reprezentace a zastupování firmy

Požadujeme:

  • velmi dobré komunikační a prezentační schopnosti a organizační dovednosti
  • praxe na obdobné pozici min. 5 let
  • schopnost samostatné práce a organizace času, časová flexibilita, ochota cestovat
  • energické pracovní nasazení a zodpovědný přístup
  • schopnost navazovat a rozvíjet dlouhodobé obchodní vztahy
  • SŠ/VŠ vzdělání
  • trestní bezúhonnost
  • spolupráci na ŽL

Nabízíme:

  • fix: 50.000,-Kč / měsíc  (po 3 měsících)
  • provize: až
    30% z obchodní marže (dle výsledků) – možnost neomezeného výdělku,
    předpoklad po 12 měsících 100.000,- – 150.000,- Kč/měsíc

home office + kancelář Praha 4

O