Společnost PC SOS s.r.o. hledá Obchodní zastoupení

80.000, – Kč fix + provize až 30 %

Setkáváte se rádi s novými lidmi? Máte zkušenosti v oblasti IT obchodu? Máte tah na branku?  Baví vás pracovat samostatně?
Pak možná hledáme právě vás!

Náplň práce:

  • Příprava obchodních plánů a strategie
  • Vyhledávání nových klientů a navazování vztahů s novými obchodními partnery
  • Příprava cenových nabídek
  • Komplexní péče o zákazníka, udržování a rozvíjení nově nabytých vztahů se zákazníky
  • Identifikace požadavků a potřeb zákazníka
  • Reprezentace a zastupování firmy

Požadujeme:

  • Schopnost navazovat a rozvíjet dlouhodobé obchodní vztahy
  • Praxe na obdobné pozici v IT obchodu alespoň 3 roky
  • Schopnost samostatné práce a organizace času, časová flexibilita
  • Energické pracovní nasazení, zodpovědný přístup, tah na branku
  • Velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
  • Spolupráci na ŽL

Nabízíme:

  • Fix: až 80.000, -Kč / měsíc
  • Provize: až 30 % z obchodní marže – možnost neomezeného výdělku
  • Mobilní telefon
  • Služební automobil
  • Práce v terénu, HO, kancelář Praha 4