Volná místa:

  • Obchodní zástupce

Vaše CV posílejte na: info@pcsos.cz. Bližší informace níže.

Obchodní zástupce

Společnost PC SOS s.r.o. hledá nového kolegu na pozici Obchodní zástupce pro region Praha a Středočeský kraj (až 30.000,- Kč fix + provize až 30% - možnost neomezeného výdělku)

Náplň práce:

  • vyhledávání nových klientů a navazování vztahů s novými obchodními partnery
  • příprava cenových nabídek
  • komplexní péče o zákazníka, udržování a rozvíjení nově nabytých vztahů se zákazníky
  • identifikace požadavků a potřeb zákazníka
  • reprezentace a zastupování firmy

Požadujeme:

  • velmi dobré komunikační a prezentační schopnosti a organizační dovednosti
  • orientaci v IT (ideálně - není ale podmínkou)
  • praxe na obdobné pozici min. 2 roky
  • schopnost samostatné práce a organizace času, časová flexibilita, ochota cestovat
  • energické pracovní nasazení a zodpovědný přístup
  • schopnost navazovat a rozvíjet dlouhodobé obchodní vztahy
  • SŠ/VŠ vzdělání
  • trestní bezúhonnost
  • spolupráci na ŽL

Nabízíme:

  • fix: až 30.000,-Kč / měsíc (dle zkušeností a praxe)
  • provize: až 30% z obchodní marže (dle výsledků) - možnost neomezeného výdělku
  • služební telefon a notebook
  • po zapracování služební auto
  • kancelář Praha 4